United Kingdom   Germany   

Partnership announcement

IMCD i Borealis nawiązują współpracę w zakresie innowacji w sektorze aplikacji medycznych

Wspólnie z Borealis dostarczamy niezawodne  trwałe rozwiązania dla branży Healthcare

IMCD jest wyłącznym dystrybutorem firmy Borealis w Europie* w zakresie poliolefin (PE i PP) Bormed™ dedykowanych do aplikacji medycznych. Materiały te spełniają wymagania techniczne w aplikacjach dla zróżnicowanego rynku Healthcare - w tym urządzenia medyczne, jednorazowe produkty stosowane w diagnostyce oraz opakowania farmaceutyczne.

Przedstawienie

Koncepcja Bormed™

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w branży Healthcare, Bormed™ opiera się na trzech filarach: wsparciu, zaangażowaniu i zgodności.
Wsparcie
Oferujemy specjalistyczne wsparcie od początku do końca projektu wspólnie z naszymi ekspertami. Wykonujemy indywidulane analizy i symulacje modeli, aby maksymalnie zwiększyć skalę i wydajność produkcji. Zapewniając globalne wsparcie i dogłębne zrozumienie rynku, pomagamy odpowiedzieć na każde wyzwanie.
Zaangażowanie

Pomagamy naszym klientom sprostać wyzwaniom związanym ze zrównoważonym rozwojem oraz pracować nad osiągnięciem długoterminowego sukcesu. Zapewniamy stabilność i niezmienność formulacji naszych produktów. W przypadku konieczności zmiany formulacji Bormed™, gwarantujemy do pięciu lat dostępności produktu w dotychczasowej formie.

Zgodność

Dostosowujemy się do aktualnych i planowanych wymagań prawnych na całym świecie (obecnie MDR i IVDR). Zapewniamy ochronę inwestycji klienta w całym okresie trwania projektu. Oferujemy niezależne raporty, dane i analizy w tym ISO10993 - tym samym ograniczając koszty projektowe naszych klientów. 

Zrównoważony rozwój

Bornewables™ i Borcycle™ C

Poznaj nasze poliolefiny certyfikowane ISCC Plus, produkowane z surowców odnawialnych lub z recyklingu chemicznego i osiągaj cele zrównoważonego rozwoju.

Bornewables™ i Borcycle™ C oferują wydajność materiałową i zgodność z przepisami, jak wyjściowe medyczne gatunki Bormed™.

Bornewables™


Bornewables™ to poliolefiny Bormed™ o zredukowanym śladzie węglowym, produkowane z surowców odnawialnych, pochodzących w całości z odpadów i pozostałości.

Borcycle C


Borcycle™ C jest linią produktów Bormed™ poddanych recyklingowi chemicznemu dając pokonsumenckim odpadom poliolefinowym drugie życie.

Karta produktu Bormed™ 


Dzięki ciągłemu rozwijaniu korzyści i nowatorskiej wiedzy technologicznej Borealis, pozostajemy na czele z trendami w branży Healthcare. Wprowadzamy innowacje w produktach i usługach, które spełniają potrzeby przemysłu. Nasze produkty Bormed™ dedykowane aplikacjom medycznym oferują niezrównaną spójność materiałową, jakość i łatwość przetwarzania.


Pobierz kartę produktową, aby poznać wszystkie możliwości Bormed™ do zastosowań w aplikacjach Healthcare.

Bormed, Bornewables i Borcycle są znakami zastrzeżonymi firmy Borealis AG.

*Porozumienie obejmuję większość Europy, z wyjątkiem Szwajcarii, Albanii, Bułgarii, Rumunii, Macedonii, Słowenii, Węgier, Bośnii i Harcegowiny, Chorwacji, Kosowa, Czarnogóry and Serbii.

porozmawiajmy

Skontaktuj się z naszymi ekspertami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach linii Bormed™

IMCD - Twoim partnerem w zakresie innowacyjnych rozwiązań medycznych

Od ponad 20 lat wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania w dziedzinie medycyny i Healthcare.


Współpracując z naszymi partnerami biznesowymi, zapewniamy wsparcie techniczne, dobór surowców, indywidualne podejście do każdego projektu, pozostając w zgodności z uwarunkowaniami prawnymi specyficznymi dla Twojego produktu.