United Kingdom

GLOBAL PRESENCE

IMCD LIETUVA

„IMCD Baltics“, būdama „IMCD Nordic“ dalimi, yra pirmaujanti specializuotų cheminių medžiagų ir maisto priedų platinimo bendrovė regione.
About IMCD  LIETUVA

Savo partneriams „IMCD Nordic“ garantuoja išsamias techninių prekybos specialistų žinias apie gaminius ir jų pritaikymo būdus, o taip pat siūlo tarptautinį tinklą, kuris suteikia puikią padėtį vietos rinkoje ir padeda ją suprasti. „IMCD Nordic“ gali pasigirti įspūdinga augimo istorija: pasitelkus stiprius vietos laboratorijų išteklius, meistriškai skverbiantis į rinką ir puoselėjant ilgalaikės partnerystės ryšius, per pastarąjį dešimtmetį verslas išaugo daugiau nei dvigubai

„IMCD Baltics“ Baltijos regione dirba jau daugiau nei 10 metų ir puoselėja reikšmingą vietą savo specializacijos srityse Baltijos šalyse.

Švedijos Malmės mieste įkurtos maisto, mitybos priedų, dažų ir dengiamųjų medžiagų laboratorijos prisideda prie techninių prekybos specialistų darbo kurdamos naujas formuluotes, išbandydamos naujas žaliavas bei sudedamąsias dalis ir rengdamos išsamius mokymus apie gaminius.

„IMCD Nordic“ dukterinės bendrovės: „IMCD Sweden AB“, „IMCD Finland Oy“, „IMCD Danmark A/S“, „IMCD Norway AS“ ir UAB „IMCD Baltics“. Įmonė turi biurus Malmėje (Švedija), Espe (Suomija), Elsinore (Danija), Osle (Norvegija) ir Vilniuje (Lietuva).

Kuo galime Jums padėti?

Norėčiau...

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip mūsų patirtis gali būti naudinga jūsų verslui.


Sami Valkama

Atstovas šalyje

Atraskite, ką mes veikiame Jūsų pramonės srityje

Pharmaceuticals

Kontaktai

IMCD Baltics UAB
Ukmerges g. 120-1
08105
Vilnius
LIETUVA

 

Telefono Nr.: +370 52 36 36 60
Fax: +370 52 36 36 61

 

Žiūrėti „Google maps“