United Kingdom

GLOBAL PRESENCE

IMCD Türkiye

IMCD Türkiye, kendi attığı temellerinden büyüyerek ülkenin önde gelen özel kimyasallar ve gıda katkı maddeleri distribütörlerinden biri haline gelmiştir.
IMCD Türkiye Hakkında

IMCD Türkiye, kendi attığı temellerinden büyüyerek ülkenin önde gelen özel kimyasallar  ve gıda katkı maddeleri distribütörlerinden biri haline gelmiştir. 2004’te faaliyete başlayan şirket, günümüzde konusunda uzman teknik ve ticari ekipleriyle tüm ana pazar segmentlerine hizmet vermektedir.

Mükemmel bir uluslararası altyapı tarafından desteklenen IMCD Türkiye sadece Türkiye pazarında değil, komşu ülkelerde ve Orta Doğu’da da faaliyet göstermektedir.
IMCD Personal Care lab

Buna ek olarak, IMCD Türkiye, satış ekibine yardımcı olmak ve rakipsiz teknik çözümler sunmak için İstanbul’da özel bir Gıda Uygulama ve Boya Uygulama Laboratuvarı kurmuştur.


Amacımız ve en büyük tutkumuz Türkiye’deki müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin faaliyetlerini güçlendirip değer katmak ve beraberce sürekli başarı elde etmektir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

… ile ilgileniyorum.

Uluslararası ve yerel uzmanlığımızın işletmenize nasıl değer katacağını öğrenmek için lütfen İstanbul’daki ofisimiz ile iletişime geçiniz. 

 

 

Aylin Zakuto
Ülke Müdürü / Genel Müdür

Sektörünüz için neler yaptığımızı keşfedin!

Pharmaceuticals

İrtibat bilgileri

IMCD Türkiye

İçerenköy Mh Umut Sk Quick Tower No:10-12 Kat:20/85 Ataşehir

34752 Istanbul

Turkey

 

Telefon: +90 216 425 48 00 / (0)216 228 29 00

Fax:  +90 216 680 29 39

 

Google Maps üzerinde görüntüleyin